Łukasz • Konferansjer na event firmowy i wesele • Fokus Group
Home Artyści Łukasz

Łukasz

„Music is the soundtrack of your life.”

Łukasz swe pierwsze doświadczenia wokalne wywodzi z Opolskiego Studia Piosenki i to właśnie w Opolu był pierwszym solistą Opole Gospel Choir. Jest wszechstronnym artystą, bowiem oprócz niezwykłego talentu wokalnego, Łukasz ma w swoim dorobku artystycznym także występy teatralne. Tajniki wiedzy zdobywał w Studium Wokalno – Aktorskim przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Tu debiutował w musicalu „Jezus Christ Superstar” M. Korwina, występował także w epizodach do filmu „Ubu Król” P. Szulkina. Ukończył krakowską PWST ze specjalizacją wokalno – estradową wydziału aktorskiego tej uczelni, występując w spektaklu dyplomowym w roli Puka w „Śnie Nocy Letniej” w reżyserii W. Kościelniak. Warto podkreślić, iż spektakl ten został nagrodzony za pracę zespołową na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

bio

Po studiach, w 2007 roku Łukasz rozpoczął sześcioletnią współpracę z Teatrem Nowym w Poznaniu. To na deskach tego teatru debiutował jako niezapomniany Ariel w „Burzy” J. Wiśniewskiego, który został nagrodzony w 2008 roku Złotym Yorick’iem. Na poznańskiej scenie teatralnej Łukasza można było ujrzeć także w roli Kaca w „Poperze” w reż. A. Nowickiej oraz jako Franka Sinatrę w autorskim recitalu „Projekt Sinatra”.

Od 2013 roku Łukasz współpracował z Teatrem Powszechnym w Radomiu, gdzie na uwagę zasługują jego role Francois’a Pignona w „Kolacji dla Głupca”, Poety w „Weselu”, czy Konferansjera w „Cabarecie”.

Łukasz to artysta nieprzeciętny, stale dążący do perfekcji. Nie można pominąć także czasu, w którym Łukasz współpracował z krakowską Sceną STU, Łaźnią Nową, a także teatrem im. W Bogusławskiego w Kaliszu.

Jest nie tylko aktorem teatralnym obdarzonym wyjątkową barwą głosu, ale również aktorem filmowym. Na ekranie mogliśmy Łukasza zobaczyć w roli Bobby’ego, gdzie wystąpił u boku Ewy Kasprzyk w adaptacji „Królowej Śniegu” M. Michalskiego.

Łukasz zagrał również w krótkometrażowym filmie „Awans” P. Chojnackiego, w którym wcielił się w postać Agenta, czy w „Hardy Bucks The Movie” M. Cockayne’a gdzie zachwycił rolą Celnika.

Szerszej publiczności telewizyjnej znany jest z roli Gerarda Poleskiego z serialu „Klan” czy z takich produkcji jak „Na Wspólnej”, „M jak Miłość”, „O mnie się nie martw” czy „Druga szansa”.

Oprócz bogatego dorobku aktorskiego Łukasz ma również na swoim koncie wiele koncertów i spektakli muzycznych, w tym między innymi reżyserowany przez W. Kościelniaka „Zegar”, musical „21” (Strajk) w reż. J. Połońskiego i J. Stańka, jak również mnóstwo koncertów w Studio Piosenki Polskiego Radia.

Moja muzyka
Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI