Fontanny Iskier • Pirotechnika na Wesele • Śląsk i okolice

Pirotechnika


Oczekujecie, że dzień Waszego ślubu i wesela będzie najlepszym i niezapomnianym wydarzeniem?

Szukacie spektakularnych efektów, które podniosą Waszą uroczystość do rangi najbardziej prestiżowej imprezy? Pokazy pirotechniczne podczas pierwszego tańca lub w trakcie wejścia na salę to najmodniejszy dodatek na każdym weselu.

Młoda Para podczas swego pierwszego tańca przenosi swych gości w świat magii i miłości, a najpełniej te emocje podkreśli bez wątpienia fontanna sztucznych ogni. Iskry to moc miłości, która połączyła Państwa Młodych, gorąca i zaskakująca.

AdobeStock 234642488 scaled

Chyba nic bardziej nie podkreśla wyjątkowości chwili jak właśnie efektowna pirotechnika.

Fontanna iskier jest doskonałym pomysłem do stworzenia podczas pierwszego tańca olśniewającego, unikalnego klimatu i wyjątkowej atmosfery. Decydując się na pokaz pirotechniczny w naszym wykonaniu macie Państwo gwarancję najwyższego bezpieczeństwa i najlepsze, niezapomniane wrażenia. Nasi klienci doceniają nie tylko nasz profesjonalizm podczas pokazu ale także ogromną kreatywność przy tworzeniu aranżacji pirotechnicznych. Nasze możliwości zapewniania Państwu wyjątkowych, nietuzinkowych efektów są nieograniczone. Niektóre pary mają wątpliwości związanie z bezpieczeństwem korzystania z pirotechniki w pomieszczeniu, czy pokaz jest bezpieczny dla gości. Jak najbardziej. Pokaz pirotechniczny tylko pozornie może wydawać się szalonym pomysłem na weselu.

W naszym wykonaniu to całkowicie bezpieczna zabawa, gdyż nasi specjaliści od efektów specjalnych czuwają nad przebiegiem pokazu, a najwyższej jakości sprzęt z którego korzystamy gwarantuje absolutne bezpieczeństwo. Już dziś możecie Państwo wybierać spośród wielu możliwości pirotechnicznych które mamy w ofercie. Mogą to być specjalne cylindry na których znajdują się słupy iskierek, wytwornice ognia czy płonący żel, który w trakcie pierwszego tańca otacza Młodą Parę. Możliwości jest tak wiele, że z pewnością każdy z Państwa wybierze tę idealną dla swojej imprezy. Czy może być bardziej efektowne podkreślenie rangi Państwa wesela jak zaskakujący, niebanalny pokaz pirotechniczny? Ta oferta dedykowana jest wszystkim Młodym Parom, które szukają najlepszej atrakcji na weselu nie tylko w Katowicach i okolicach, ale w innych miejscach w Polsce!

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI