Taniec w chmurach • Ciężki dym na Pierwszy Taniec • Śląsk i okolice

Taniec w chmurach


Naszą pasją jest stworzenie dla Państwa najpiękniejszej oprawy imprezy, która podkreśli wyjątkowy i niepowtarzalny klimat tego unikalnego dnia w Państwa życiu. Podczas imprezy dbamy aby każdy moment tej wspaniałej uroczystości był niepowtarzalny i unikalny.

Bez wątpienia jednym z najważniejszych momentów balu weselnego jest pierwszy taniec.

To bardzo podniosła i wzruszająca chwila, podczas której Panna Młoda w ramionach Ukochanego wykonuje pierwszy, wspólny z mężem taniec. Ten moment wymaga wyjątkowej oprawy którą zapewnia ciężki dym. To właśnie on tworzy niepowtarzalny klimat tej chwili i daje efekt jakby Młoda Para unosiła się w obłokach. Nie ma znaczenia, czy układ taneczny ćwiczyliście długo czy też został stworzony na potrzeby tej chwili, ciężki dym wzniesie go do rangi najpiękniejszego tańca świata. Nawet jeśli tancerze improwizują i taniec nie jest perfekcyjny. 

Nie musicie obawiać się, że zaproszeni goście wychwycą pomylony układ, ciężki dym doskonale zamaskuje każdą niedoskonałość. Dzięki niemu taniec będzie unikalny i najpiękniejszy, a Państwo będziecie mieć wyjątkową pamiątkę z tej chwili. Posiadamy najlepszej jakości urządzenie, które wytwarza ciężki dym, który unosi się na wysokości około 80 cm. To idealny pułap który zapewnia najlepsze efekty wizualne. Do wytworzenia ciężkiego dymu wykorzystujemy specjalnie przygotowany suchy lód, który aplikujemy do zbiornika z wrzącą wodą. Nasze urządzenie potrzebuje jedynie godziny aby zapewnić najwyższej jakości ciężki dym. Pokaz ciężkiego dymu trwa około 2-3 minut, podczas których zapewnia najbardziej spektakularne wrażenia.

Dym jest bezzapachowy ani nie przeszkadza gościom. Podczas pokazu nawiew klimatyzacji powinien być wyłączony, gdyż ciężki dym nie lubi podmuchów powietrza ani przeciągów. Jako uzupełnienie wyjątkowego wrażenia spaceru w chmurach, podczas tworzenia ciężkiego dymu zapewniamy niezapomnianą grę światłem, która dodaje tej chwili magii i doskonale podkreśla ten unikalny moment podczas tańca. 

Wybór ciężkiego dymu u nas to gwarancja profesjonalizmu oraz niezapomnianych ujęć.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ciężkiego dymu. Najpiękniejszy spacer w chmurach możecie mieć Państwo już dziś na wyciągnięcie ręki! 

AdobeStock 258330123 scaled
Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI