Tomek • Saksofon na wesele • Saksofonista na ślub • Fokus Group
Home Artyści Tomek

Tomek

„The world’s a better place since I chose music”

Tomek jest wyjątkowym artystą. To wybitny saksofonista, multiinstrumentalista oraz aranżer. Na co dzień związany jest z krakowską sceną muzyczną.

bio

Był członkiem Krakow Street Band, znanej nie tylko w kraju grupy, z którą zdobył nominację do „Fryderyka” – najbardziej prestiżowej polskiej nagrody muzycznej za płytę w kategorii blues/pop.

Tomek współpracował również przy wielu projektach z gatunku bluesa, funku, muzyki latynoskiej oraz klubowej, a obecnie występuje w formacji The Magic Juice, tworzącą w klimacie prawdziwego disco funku lat 70’ i 80’.

Oprócz ogromnego dorobku muzycznego Tomasz z sukcesami współpracuje z najlepszymi DJ-ami i producentami (m.in. ADHD, Robert M./Rozbójnik Alibaba), rozkręcając imprezy w polskich klubach oraz tworząc partie instrumentalne. Tomek jest fantastycznym saksofonistą na wesele, który potrafi zachwycić niejednego miłośnika muzyki. Poznaj wyjątkowy klimat, który stworzy saksofon na wesele w rękach tego wybitnego artysty.

Tomka można było zobaczyć na wielu dużych festiwalach muzycznych, takich jak Sziget, European Blues Challenge, czy Life Festiwal Oświęcim – gdzie supportował grupę Queen oraz Carlosa Santanę.

Moja muzyka
Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI