O nas


Organizowanie wesel dla Państwa to nasz cel i nasza pasja. 

Zdobywane przez lata doświadczenia i kontakty pozwalają nam na przygotowanie wymarzonej uroczystości. Nie mamy ograniczeń, realizujemy wesela, które są urzeczywistnieniem Państwa fantazji i wyobrażeń.

dj na wesele opinie

W odróżnieniu od innych firm świadczących podobne usługi dbamy o to, aby podczas wesela nie było „niezręcznych konkursów” czy „taniego wodzirejstwa”. Naszym wyznacznikiem jest klasyka i wysoka kultura osobistą wszystkich pracowników. Chcemy abyście Państwo czuli się komfortowo i byli przekonani, że uroczystość jest w rękach profesjonalistów, a nie amatorów. 

Współpracujemy ze sztabem osób, które swoimi umiejętnościami i wskazówkami oraz sprzętem i wiedzą techniczną zadbają o najmniejszy detal.

Wystrój sali musi być stylowy i elegancki. Zapewniamy atrakcje dla gości w postaci: fotobudki, ciężkiego dymu, pokazów pirotechnicznych, ogromnego napisu LOVE czy dekoracji świetlnych. Bez względu na Państwa wybór wszystkie elementy są estetycznie wkomponowane w kształt i wygląd sali weselnej. Dbamy o estetykę i piękno, aby nasi Klienci i ich gości czuli się luksusowo i komfortowo. 

Muzyka powinna brzmieć jak na najlepszym z koncertów.

Dlatego też współpracujemy tylko z profesjonalistami od nagłośnienia, konferansjerki oraz z utalentowanymi i topowymi wokalistami z programów Must be the music czy The voice of Poland. Głosy, które zachwycają całą Polskę zaśpiewają dla Państwa wybrane utwory i wraz z dj-em poprowadzą wesele.

MagdaAriel Slub Wesele Pałac Czarny Las 426

Wywiady

Wystąpienie założyciela firmy Fokus Group w roki eksperta w programie Pani Izabeli Janachowskiej

Nagrody / Osiągnięcia / Referencje

Nasza mała ściana sławy. Większą część nagród otrzymaliśmy dzięki Wam – dziękujemy!

firma godna zaufania fokus group

Jeśli oprócz wszystkich proporcji i usług, które przybliżyliśmy Państwu na naszej stronie internetowej, macie Państwo jeszcze inne potrzeby i pomysły związane z organizacją wesela lub przyjęcia – zapraszamy do kontaktu. 

Nie boimy się wyzwań i z przyjemnością zrealizujemy projekt, którego nie było!

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI