Pokaz tańca w powietrzu • Fokus Group 🥇 DJ na Wesele Śląsk, Katowice, Kraków, Wrocław

Pokaz tańca w powietrzu


Ekspresja, dynamika, delikatność i kobiecość

atrakcje na wesele pokaz taneczny

„Aerial Spiral Act”

Artystka uwięziona w środku wirującej spirali z gracją prezentuje akrobatyczny taniec emanujący pasją i energią. Artystka prezentuje elastyczność , gibkość i grację swojego ciała. Program wykonywany przez artystkę wzbudza podziw i aprobatę̨ wśród widzów.

Unikatowy hipnotyczny autorski spektakl robiący wrażenie nawet na najbardziej wymagającej publiczności.

Jako jedyna w Polsce wykonuje tego typu akt. Jest to jeden z najrzadziej wykorzystywanych rekwizytów na świecie.

Półfinałowy występ w programie „Mam Talent”.

„Aerial Silks Act „

Pokaz trzymający w napięciu wszystkich oglądających, ożywiając tym samym każdą imprezę. W trakcie występu akrobatka wykonuje wymyślne akrobacje i nieoczekiwane spady na zawieszony- ch szarfach.

Wyjątkowe ewolucje akrobatyczne w połączeniu z powietrznym tańcem kilka lub kil-kanaście metrów nad ziemią robią piorunujące wrażenia na widzach.

atrakcje na wesele pokaz akrobatyczny
aatrakcje na wesele pokaz taneczny

„Aerial Hoop Act”

Zmysłowa, silna a za razem delikatna kobieta wpisana w koło. Taniec na kole to mieszanka gim- nastycznych figur, wirowania na ziemi i w powietrzu, zapierających dech w piersiach przyśpieszeń oraz dających odetchnąć zwolnień. Pełen harmonii występ możliwy do zrealizowania nawet w niskich pomieszczeniach (wystarczą min 3m wysokości). Wraz z Teatrem Konnym Cabriola , artystka występując na kole zdobyła najważniejszą nagrodę na V Międzynarodowym Festiwalu Talentów w Cyrku Korona – Grand Prix.

Ukończyła jedyną w Polsce Państwową Szkołę Sztuki Cyrkowej uzyskując tytuł aktora cyrkowego ze specjalizacją – gimnastyka.

Półfinalistka VII edycji programy „Mam Talent” (TVN 2014).

Brała udział w wielu projektach telewizyjnych „You Can Dance” (TVN), Wipe Out – Wymiatacze (TVN), Ekspedycja – Odkrywcy drugiej natury (Discovery Channel) oraz reklamach. Instruktorka Aerial Silks i Aerial Hoop. Zdobywczyni nagrody Grand Prix na IV Festiwalu Talentów w Cyrku Korona wraz z Teatrem Konnym Cabriola. Współpracuje ze znanym na całym świecie teatrem ruchu Ocelot

Bierze udział w wielkich widowiskach na największych scenach i arenach w Polsce oraz za granicą. Jej wieloletnie doświadczenie spotyka się z szerokim zainteresowaniem publiczności w całym kraju i zagranicą.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI