Występ iluzjonisty • Fokus Group 🥇 DJ na Wesele Śląsk, Katowice, Kraków, Wrocław

Występ iluzjonisty


Proponujemy Państwu zachwycające pokazy iluzji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie i realizujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami.  Każdy pokaz, bez względu na czas trwania przygotujemy i poprowadzimy z najwyższą starannością, efektownie i ze smakiem.

W naszej propozycji mamy zarówno pokazy kilkuminutowe, jak i te trwające blisko 45 minut. Dysponujemy ogromnym zapleczem pomysłów i kreatywności. Dopasujemy każdy pokaz do Państwa indywidualnych wymagań, wybierając najlepszy repertuar do charakteru imprezy. 

Zapewniamy najlepsze pokazy iluzji zarówno na dużych widowiskach, eventach firmowych, przyjęciach okolicznościowych, weselach, komuniach, teatrach, uroczystych galach, a nawet w szkołach czy przedszkolach.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, profesjonalnie traktując każdy pokaz. Występy naszego iluzjonisty zapierają dech w piersiach i już dziś mogą być główną atrakcją Państwa imprezy. 

Atrakcje na wesele Fokus Group
Atrakcje na wesele Fokus Group

Najmocniejszym atutem występu jest pokaz z żywymi ptakami, które dzięki magii pojawiają się i znikają! Właśnie tym pokazem nasz iluzjonista podbił serca jurorów w 11 edycji „Mam talent”, którym zaparło dech w piersiach. Urzekł nie tylko Agnieszkę Chylińską, która spontanicznie zachwyciła się jego występem, ale także pozostałych arbitrów, którzy określili jego pokaz jako: „fenomenalny występ”  oraz że „nie była to tylko mała iluzja, lecz wielkie WOW”.

Już dziś dzięki nam ten zaskakujący pokaz możecie mieć Państwo na swojej uroczystości!

Nasz iluzjonista przeniesie wszystkich uczestników imprezy w magiczny, baśniowy świat, w którym wszystko jest częścią starannie dopracowanego scenariusza. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów występu. Takiej magii jeszcze Państwo nie widzieliście!  Koniecznie poznajcie już dziś najlepszego iluzjonistę w kraju i zachwyćcie się jego występami!

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI