Monika • Fokus Group 🥇 DJ na Wesele Śląsk, Katowice, Kraków, Wrocław
Home Artyści Monika

Monika

„Music and love makes this world go around”

Pochodzi z muzycznej rodziny, w której każdy spełniał się muzycznie. Od dziecka pasją Moniki jest muzyka i śpiew. Z czasem pasja zmieniła się w zawód, w którym realizuje się cały czas. Wszystko podporządkowała muzyce, która nie tylko zmieniła jej życie, ale stała się jego najważniejszym elementem.

bio

Monika występuje na scenie od najmłodszych lat. Od dziecka pięła się po szczeblach kariery wokalnej, które zwieńczeniem jest jej obecność na najlepszych imprezach muzycznych w kraju. Jest laureatką wielu konkursów w Polsce i za granicą. Od 14 lat spełnia się zawodowo jako jedna z najzdolniejszych wokalistek w kraju.

Monika nigdy nie ustaje w dążeniu do doskonałości. Stale kształci swój warsztat wokalny i konferansjerski. W dążeniu do doskonałości nie ma sobie równych. Jej umiejętności wokalne zachwycają dojrzałością i świadomością siły jej głosu.

Śpiew to Jej największa miłość, w której się realizuje. Od lat odnosi sukcesy w branży eventowej, przekazując wszystkim swą pozytywną energię. Każda impreza z Jej udziałem jest absolutnie wyjątkowa.

Moja muzyka
Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI