Filippo • Fokus Group 🥇 DJ na Wesele Śląsk, Katowice, Kraków, Wrocław
Home Artyści Filippo

Filippo

„Music for me, it demands full concentration”

Filippo to rodowity Sycylijczyk, obdarzony niesamowitym temperamentem i pozytywną energią, którą dzieli się z całym światem. Od najmłodszych lat kocha muzykę, która towarzyszy mu od dzieciństwa. Już jako dziecko pobierał lekcje gry na fortepianie i do dziś realizuje swe muzyczne pasje z ogromnym zaangażowaniem.

bio

Pochodzi ze wspaniałej włoskiej rodziny, w której każdy obdarzony jest niesamowitym zmysłem artystycznym. Babcia Filippo całe życie śpiewała i grała na organach, jego tato, siostra i kuzynostwo, obdarzeni niezwykłymi głosami śpiewali i występowali w grupie teatralnej we Włoszech, a mama odpowiadała za oprawę kostiumową przedstawień.

Pierwsze doświadczenia estradowe Filippo zdobywał, występując jako solista oraz w zespołach muzycznych, nadal doskonaląc swój muzyczny warsztat. Jego występy można było podziwiać nie tylko w rodzinnych Włoszech, ale także występował dla szerszej publiczności w Egipcie, Tunezji oraz w Polsce, która jest szczególnie bliska jego sercu od 1999 roku.
W bogatym repertuarze Filippo znajdują się najpopularniejsze włoskie przeboje w stylu italo disco, latino, swing, disco 70’ 80’ w jego autorskich, wyjątkowych aranżacjach.

Ten wyjątkowy artysta wspaniale „wyśpiewa klimat” każdej imprezy, począwszy od love song przez liryczny akompaniament aż po taniec sensualny, a śpiewa w języku włoskim, polskim, angielskim, hiszpańskim.

Moja muzyka
Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI