Joanna • Saksofonistka na Wesele i Event • Fokus Group
Home Artyści Joanna

Joanna

„Without music, life would be a mistake.”

Ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie. Brała udział w wielu festiwalach muzycznych w Polsce. Ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie. Brała udział w wielu festiwalach muzycznych w Polsce m. in. Ladies Jazz Festival, Festiwal Jazzu Tradycyjnego „Złota Tarka”

czytaj więcej

 

bio

Ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie. Brała udział w wielu festiwalach muzycznych w Polsce m. in. Ladies Jazz Festival, Festiwal Jazzu Tradycyjnego „Złota Tarka”, Hot Jazz Spring Festival, jak i za granicą: Konzert am Bachdenkmal- Leipzig (Niemcy), International Music Festival Malgrat de Mar (Hiszpania), Music Festival Zagreb- Varazdin- Sisak (Chorwacja). Współpracowała z Filharmonią Krakowską, Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Teatrem Muzycznym w Lublinie, Teatrem Sztuk w Oleśnicy, Muzeum „Galicja” w Krakowie.

W roku 2017 nagrała płytę z kwartetem „Saksofonarium” Wykształcona klasycznie, doskonale odnajduje się również w muzyce rozrywkowej poprzez standardy jazzowe, rock, funk, muzykę popularną oraz live act z DJ. Rewelacyjnie odnajduje się także w mniejszych projektach muzycznych, jak chociażby jako saksofonistka na wesele. Swą charyzmą i kunsztem artystycznym potrafi zachwycić każdą publiczność.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI