Dominik • Skrzypce na wesele i event • Fokus Group
Home Artyści Dominik

Dominik

„We are the music makers, and we are the dreamers of dreams”

Wyjątkowy skrzypek, muzyk sesyjny i aranżer. Dominik jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie, w mistrzowskiej klasie skrzypiec.

bio

Swe doświadczenie i mistrzowską technikę zdobył, współpracując z najlepszymi muzykami świata. Stale dążący do doskonałości, uczestnik wielu warsztatów i kursów artystycznych
Ze sceną klubową związany jest nieprzerwanie od 2008 roku, koncertując w największych klubach w Polsce, jak np. Opera Club, Level 27, Unique Club, Aquarius, Stars, Shine, Grand, X-Demon itp.

Ogromne znaczenie ma dla niego udział w 2013 roku w VI edycji programu „MAM TALENT”, w którym zakwalifikował się do półfinału.

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych artystów na polskiej scenie live actowej. Dominik fantastycznie odnajduje się także w mniejszych projektach muzycznych. Ogromnie doceniany jest jego udział na imprezach, na których wraz ze swoimi skrzypcami na weselu potrafi porwać wszystkich gości do wspólnej zabawy.
Ogromne sukcesy przyniosła mu także współpraca z TVN, TVP, marką Bayer, Alior Bank, Jaguar, Marlboro, Red Bull, Playboy, Sephora, Harper’s Bazaar, Lacoste, PZU, Dell czy Renault.

Jego wizytówką jest niezwykła charyzma oraz kolekcja elektrycznych skrzypiec, wśród których są instrumenty świecące led oraz uznane za jedne z najlepszych skrzypce amerykańskiej firmy ZETA, na których koncertowała Vanessa Mae czy Jean-Luc Ponty.

Moja muzyka

"Frozen - Let it go Dominik Chmurski electric violin cover (Kraina Lodu - Mam tę moc)".

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI