Kuba • Dobry DJ Wodzirej na Wesele i Imprezę firmową
Home Artyści Kuba

Kuba

„Everything I make as a producer, I visualize it as a DJ first. And all those beats, I test them as a DJ”

Kuba to artysta wszechstronny. Ogromnie utalentowany muzycznie i jeden z najbardziej kreatywnych artystów w kraju. To wilk sceniczny o ogromnym apetycie na doskonałą zabawę i rozrywkę na najwyższym poziomie. W jego pracy ogranicza go jedynie wyobraźnia. Swą muzyczną pasją i wciąż nowymi pomysłami jest w stanie porwać tłumy.

bio

Kuba to nie tylko wyjątkowy DJ na imprezę. Jest również rezydentem i producentem muzycznym największego pokazu mody folkowej w kraju „Polki Folki”,  jak również pokazów Anatomy Fashion Week czy Bachata Lovers Festiwal.

Muzyka jest jego pasją. Dał się poznać jako producent artystyczny Sylwestra 2019 w Arenie Gliwickiej. Jego ogromny talent sprawił, że był jednym z najlepszych Master of Ceremony takich festiwali jak Atomic Vibes Festiwal czy Czyste Tatry.

Kuba artysta z ogromnym doświadczeniem scenicznym, doskonały muzyk i DJ na wesele. Jego bogaty dorobek artystyczny to także prowadzenie licznych bali, imprez firmowych czy  aukcji charytatywnych. Do Jego niezliczonych sukcesów należy również zaliczyć prowadzenie imprez sportowych rangi Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, a nawet Mistrzostw Świata.

W swoją pracę angażuje się bez reszty. Dążenie do doskonałości Kuba ma na stałe wpisane w swoje życie. To zawodowy konferansjer, ale nade wszystko niesamowity DJ na wesele i  koneser muzyki. Niezwykle utalentowany artysta muzyk – pianista i perkusista. Muzyka to jego żywioł. Jest wyjątkowym DJ – em na wesele. Aranże w jego wykonaniu zawsze przechodzą do historii. W swoich miksach inspiracji szuka w folku i muzyce etnicznej. To artysta nieograniczony, o ogromnej charyzmie. Doskonały DJ na każde wesele.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI