Wedding Planner • Fokus Group 🥇 DJ na Wesele Śląsk, Katowice, Kraków, Wrocław

Wedding Planner


Jeśli trafiliście tutaj to znaczy, że znaleźliście się w obliczu wyzwania jakim jest organizacja ślubu i wesela. Wiemy doskonale jak niełatwym zadaniem jest PERFEKCYJNE przygotowanie tego wyjątkowego dnia dla kogoś, kto robi to po raz pierwszy. Godziny spędzone na przeglądaniu weselnych ofert, brak czasu by jeździć, oglądać, negocjować…

Wiemy jak trudno dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Jesteśmy dla Was po, to by wyręczyć Was w mozolnych przygotowaniach, by ślubne wyzwanie zamienić w przyjemność, którego efektem finalnym będzie piękny i nowoczesny ślub. Byście mogli usłyszeć od Waszych Gości – „Na takim ślubie jeszcze nie byłem!” 

To wszystko jest możliwe dzięki naszemu doświadczeniu, sprawdzonym podwykonawcom oraz pasji z jaką wykonujemy nasz zawód.

wedding planner śląsk
wedding planner katowice

Brakuje Wam czasu by wszystkim zająć się osobiście?

Zależy Wam na tym by ślubne przygotowania kojarzyły się z tylko z przyjemnością, a nie były pasmem stresu i nieustannego napięcia?

Nie jesteście na bieżąco z tym co dzieje się na ślubnym rynku?

Bez względu na jakim etapie ślubnych przygotowań jesteście czy na samym początku czy już finiszujecie, gwarantujemy,  że z nami  Wasze wesele nabierze kolorytu i wzniesie się na zupełnie inny poziom ponieważ tworzymy śluby dbając przed wszystkim o relacje i emocje jakie im towarzyszą. 

Projektując śluby łączmy nowoczesne trendy z tradycją, każdy projekt jest dopracowany i dopasowany do każdej z naszych Par. 

Nie lubimy sztampy. Potrafimy stworzyć szczególny i wyjątkowy charakter tego niepowtarzalnego dnia. Z przyjemnością przeprowadzimy Was przez wszystkie etapy przedślubnych przygotowań. Dzięki stałemu kontaktowi telefonicznemu, mailowemu czy też przez Skyp’a jesteśmy w stanie stworzyć eleganckie i nowoczesne wesele na miarę Waszych marzeń.

wedding planner katowice

Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubu i wesela

Możemy również zająć się tylko niektórymi sprawami na które nie macie czasu, ochoty lub pomysłu czyli częściowo pomóc w organizacji.

Jeśli zaś zorganizowaliście wszystko sami i marzy Wam się celebrowanie tego dnia wśród swoich najbliższych bez zaprzątania sobie głowy żadnym z problemów natury organizacyjnej czy logistycznej możemy Wam to zapewnić dzięki usłudze koordynacji Dnia ślubu i wesela.

Podczas koordynacji dnia ślubu i wesela staramy się być niewidoczni,  ciągle czuwając aby nic nie zakłóciło Waszej dobrej zabawy.

naboo 064

„Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach!”

wedding planner katowice
Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI