Mateusz • Skrzypek na ślub i wesele • Fokus Group
Home Artyści Mateusz

Mateusz

„Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything”

Skrzypce niemal od zawsze były jego pasją, choć na początku na pierwszym planie były klasyczne kompozycje. Z muzyką klubową swoją karierę Mateusz połączył niedawno, a już jest niesamowicie cenionym artystą. Łączenie delikatnego brzmienia skrzypiec z nowoczesnymi bitami stało się jego największą miłością zawodową.

bio

Fantastycznie odnajduje się także na zamkniętych imprezach. Jego popis muzyczny ze skrzypcami na weselu urzeka profesjonalizmem i wyczuciem stylu.

Pierwsze sukcesy na scenie klubowej przyszły szybko. Mateusz został dostrzeżony, doceniony i zapraszany na najlepsze imprezy w kraju.

Mateusz współpracuje z topowymi DJ-ami w kraju, których lista stale się powiększa.

Jego absolutną osobowość artystyczną uzupełniają oryginalne, dostarczające niepowtarzalnych wrażeń muzycznych, wykonane na zamówienie 5- strunowe białe skrzypce – będące znakiem firmowym Mad Fiddle.

Mateusz to artysta z 20-letnim doświadczeniem, posiadający dyplom muzyka instrumentalisty katowickiej Akademii Muzycznej na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Jego artystyczne występy na żywo to przede wszystkim klimaty house, vocal house i niemal wszystkie odmiany muzyki house’owej, pop, disco, oldschool, progressive, Dance, jak również najbardziej znane, topowe hity.

Moja muzyka
Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI