Michał


Michał Margas fanom muzyki klubowej znany jest od przeszło dwunastu lat. Od 2007 roku wraz z Fokus Group, której jest założycielem ustanawia nowe standardy prywatnych imprez rozrywkowych. Dzięki kolejnym obsługiwanym wydarzeniom VIP, imprezom firmowym, weselom i przyjęciom okolicznościowym zyskał zaufanie klientów z całej Polski.

Na tym jednak nie poprzestał. Zacierając granice między życiem nocnym, a prywatnymi imprezami, Michał jest w ciągłym rozwoju. Wciąż stara się podnieść poprzeczkę twórczą, wykorzystując rozległy świat doświadczeń niezwiązanych z tradycyjnymi ograniczeniami gatunków, rasy czy normalności. Dzięki światowej klasy elementom produkcyjnym, niepowtarzalnemu stylowi, płynnym możliwościom miksowania, Fokus stworzył markę znaną z doskonałości, profesjonalizmu i przede wszystkim konsekwentnych wyników. Obecnie Fokus Group określić można jako jedną z najoryginalniejszych grup eventowych w kraju.

Niezwykła pasja i doświadczenie sprawiają, że z jego usług wielokrotnie korzystają celebryci. Znakomicie przygotowany od strony muzycznej i technicznej, a także wizualnej. Świetnie czuje się w towarzystwie wokalistów i instrumentalistów. Zawsze dba o najwyższą jakość usług zarówno swoich jak i całego swojego zespołu.