Kinga


Wokalistka, autorka muzyki i tekstów

Tworzy swoją muzykę w ramach elektronicznego projektu Feelology, którego pierwszy singiel ukaże się już niebawem w muzycznym eterze.

Współtworzyła projekt AD ASTRA, który ma już na koncie debiutancki album, wydany w formie online i możliwy do kupienia na płycie CD.

Ma na swoim koncie kilkunastoletnie doświadczenie na scenie, w tym kilkuletnie w oprawie imprez okolicznościowych. Występuje zarówno z DJ’em, jak również z zespołem grającym na żywo. Zdobyte doświadczenie pozwala jej bezproblemowo wyczuć klimat każdego wydarzenia i na bieżąco dostosować swoją ofertę z szerokiego repertuaru od typowo weselnych do disco/popowych/rockowych/funkowych i jazzowych utworów. Możemy również zagwarantować, że goście nie będą mogli się powstrzymać od wspólnego śpiewania, do czego będą odpowiednio zachęcani.

Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Od 15 lat rozwija umiejętności wokalne, poznając różne techniki i sposoby posługiwania się głosem. W tym czasie szkoliła również swoje umiejętności aktorskie, grając w kilku musicalach. Występowała również w roli trenera, przekazując swoją wiedzę i umiejętności muzyczne innym. Przez 6 lat grała na waltorni i była wokalistką Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Ostrowi Mazowieckiej, dzięki czemu zbierała muzyczne inspiracje i doświadczenie w całej Polsce oraz poza jej granicami.

Muzyka jest dla niej czymś więcej niż hobby, jest ukojeniem wrażliwości i odskocznią od zawodowej rzeczywistości. To jej własna, prywatna forma uzależnienia.

Posłuchaj mojej muzyki