Piotr • Fokus Group 🥇 DJ na Wesele Śląsk, Katowice, Kraków, Wrocław
Home Artyści Piotr

Piotr

„Music doesn’t lie. If there is something to be changed in this world, then it can only happen through music”

To jeden z najzdolniejszych wokalistów w naszym kraju. Pochodzi z Rybnika, choć jego głos zna cała Polska. Jego ciepły, piękny głos zachwycił w VI edycji telewizyjnego show The Voice of Poland, w której dotarł do finału jako najlepszy zawodnik drużyny Andrzeja Piasecznego.

bio

Zdobywca wielu prestiżowych nagród i laureat konkursów w kraju i za granicą. Jest zwycięzcą międzynarodowego festiwalu im. Anny German w Zielonej Górze. Piotr wciąż nie ustaje w dążeniu do doskonałości, koncertując i nagrywając swe autorskie albumy.

Piotr jest wszechstronnym artystą. Ukształtowała go pasja do muzyki i miłość do niej. Wybitny wokalista, pianista i kompozytor. Jego wieloletnie doświadczenie estradowe sprawiło, że chętnie dzieli się nim jako trener głosu na warsztatach dla dzieci i młodzieży. Od ponad 6 lat jest aktywnym opiekunem wielu grup wokalnych i muzycznych.

O wielu lat występuje na scenach całej Polski. Jego magnetyczny głos jest jego znakiem rozpoznawczym. Współpracował z takimi gwiazdami jak Andrzej Poniedzielski, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny czy Robert Janowski. To świetny wokalista na Twoje wesele i event. Z Piotrem każda impreza jest wyjątkowym, niepowtarzalnym wydarzeniem.

Moja muzyka
Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI