Joanna • Fokus Group 🥇 DJ na Wesele Śląsk, Katowice, Kraków, Wrocław
Home Artyści Joanna

Joanna

„Music once admitted to the soul, becomes a sort of spirit, and never dies”

Jest jedną z najlepszych w Polsce skrzypaczek house i deep house, choć równie dobrze czuje się w klimatach R&B i hip – hop. W swoim dorobku artystycznym ma także rockowe projekty, m.in. z autorskim kwartetem Muses String Quartet, z którym nagrała partie smyczkowe do albumu zespołu Fahren. Joanna urodziła się w Żarach, wykształcenie zdobyła w Bydgoszczy, a obecnie mieszka w Warszawie.

bio

Doceniona przez najbardziej wymagającą publiczność, stale podbija najbardziej znane sceny klubowe w kraju i za granicą. Swój wyjątkowy warsztat muzyczny doskonaliła na wielu kursach wirtuozerii oraz warsztatach muzycznych.

Joanna brała udział w największych trasach koncertowych we Francji, Niemczech, Włoszech, w Belgii, Holandii, oraz na Litwie i Węgrzech. Jej wyjątkowy talent sprawił, że nagrywała z największymi sławami muzyki teatralnej i filmowej.

Może poszczycić się współpracą z Grzegorzem Markowskim, Adamem Bałdych, Sławkiem Uniatowskim, Hanną Banaszak, Ryszardem Bazarnikiem, Markiem Bilińskim, Jerzym Karwowski, Piotrem Żaczkiem, Wojciechem Zielińskim, Adamem Sak oraz Cezarym Konradem, Robertem Kubiszyn, Pawłem Tomaszewskim, Michałem Malikiem Malickim, Grzegorzem Bałdychem.

Była współtwórcą orkiestry młodych talentów, z którą koncertowała w wielu krajach Europy – Jeunesses Musicales.

Joannę można było podziwiać także podczas największych festiwali, eventów, na najbardziej prestiżowych imprezach biznesowych i sportowych, w kraju i za granicą. Brała udział m.in. w Balu Charytatywnym Fundacji TVN, Gali Powitania Adama Małysza po wygranej w Pucharze Świata w skokach narciarskich oraz Gali Sieci Telefonii Komórkowej PLUS GSM. Z takim samym zaangażowaniem udziela się także na mniejszych imprezach. Jej udział w każdym projekcie jest wydarzeniem bez precedensu. Skrzypce na wesele w jej rękach zmieniają się w magiczny instrument, który potrafi stworzyć każdy nastrój imprezy.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI