Marek • Saksofonista na wesele Śląsk • Fokus Group
Home Artyści Marek

Marek

Music keeps you young. Having music in your life keeps you open to things.

Marek to wszechstronny, obdarzony niezwykłą charyzmą saksofonista i wulkan pozytywnej energii. Wyjątkowy muzyk jazzowy, sesyjny, klubowy, eventowy i teatralny. Saksofon to jego największa miłość, związany jest z nim niemal od zawsze.

bio

Od 1987 roku współpracuje z najbardziej znanymi artystami i muzykami w kraju. W swoim imponującym dorobku artystycznym może pochwali się pracą z takimi gwiazdami jak Andrzej Zaucha, Grzegorz Ciechowski, Dekiel, Kulturka, Siedem, Sztywny Pal Azji, Kabaret pod Wyrwigroszem, Formacja Nieżywych Schabów, Aga Dyk, Marcin Jajkiewicz , Janusz Radek inni.

Od 2003 roku Marek odnosi ogromne sukcesy także jako muzyk scen klubowych. Publiczność uwielbia go za zniewalający uśmiech i niespożytą wręcz energię podczas występów. Marka można usłyszeć w tak znanych klubach, jak na przykład: Shine (Kraków), Opera Club (Warszawa), Enklawa (Warszawa), Room 13 (Warszawa), Capitol Club (Warszawa), Bank (Warszawa), Hah (Wrocław, Sopot, Poznań) , Platinium ( Warszawa) , Zatoka Sztuki (Sopot), Diva (Kraków), Cień (Kraków), Grand Club (Rzeszów) , The View (Warszawa) ,SQ (Poznań ), Stars (Toruń) i wielu, wielu innych.

Marek fantastycznie współpracuje z najlepszymi DJ-ami na imprezę. Zagrał u boku m.in. Moondeck, Adhd, Tony Handle, Amaletto, Monky , Zaks-em, Matthew Clarck, Johnny W, Mibro, Mateusz Paźi.


Od 2008 roku Marek związany z centrum sztuki Impart we Wrocławiu i fenomenalnym projektem muzycznym „Leningrad” stworzonym na kanwie 18 piosenek z repertuaru formacji „Leningrad” z Sankt Petersburga.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI