Paulina • Fokus Group 🥇 DJ na Wesele Śląsk, Katowice, Kraków, Wrocław
Home Artyści Paulina

Paulina

„Music is what tell us that the human race is greater than we realize”

To jedna z najzdolniejszych wokalistek w naszym kraju. Jej elektryzujący głos znamy z wielu telewizyjnych show. Paulina jest zwyciężczynią „Szansy na Sukces” z Danutą Błażejczyk. Wygrała również program „Bitwa na głosy”, w którym wraz z drużyną Andrzeja Piasecznego podbiła serca publiczności.

bio

Ogromny talent i muzyczna charyzma sprawiły, że Paulina nieustannie pnie się po szczeblach muzycznej kariery. Jest  laureatką wielu festiwali krajowych i zagranicznych. Do jej ogromnych sukcesów można zaliczyć nagrodę Grand Prix Festiwalu Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza w Luboniu, Grand Prix Festiwalu Piosenki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach, jak również nagrody Grand Prix w Serbii, Czechach.

Niesamowity głos oraz ogromny dorobek artystyczny sprawia, że często występuje  z największymi gwiazdami muzyki. Paulina miała przyjemność towarzyszyć na scenie Piotrowi Cugowskiemu, Małgorzacie Ostrowskiej, Grzegorzowi Skawińskiemu (Kombii), Andrzejowi Krzywemu (De Mono), Monice Urlik, Andrzejowi Piasecznemu czy Rafałowi Brzozowskiemu. Często można ją zobaczyć na scenie z Wojtkiem Cugowskim.

Muzyka to jej pasja. Dzięki niej spełnia się artystycznie, emanując pozytywną energią. Do niedawna była jednym z głosów zespołu Puder i Soulove. Na co dzień jej głos można usłyszeć w męskim zespole acapella, Goosebumps. Jej ogromny talent docenili najwięksi artyści w kraju. Paulina na stałe współpracuje z muzykami grającymi m.in. z Mrozem, Patrycją Markowską, Agnieszką Chylińską, Anią Dąbrowską, Wandą Kwiatkowską, Anią Karwan, Kasią Wilk czy Kasią Kowalską. To wyjątkowa artystka, pełna zaangażowania i pasji. Świetna wokalistka na wesele.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI