Damian • Fokus Group 🥇 DJ na Wesele Śląsk, Katowice, Kraków, Wrocław
Home Artyści Damian

Damian

„After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music”

Damian pochodzi z Częstochowy, od wielu lat jest związany z muzyką. Szybko nabierał doświadczenia jako DJ na imprezę, grając w najbardziej prestiżowych klubach m.in. w Częstochowie czy we Wrocławiu.

bio

Z czasem dojrzał do prowadzenia imprez okolicznościowych, oraz eventów firmowych. Błyskawiczny rozwój zaowocował, że Damian jest DJ’em typu Open Format DJ, co oznacza, że potrafi wkomponować się w każdy gatunek muzyczny, dzięki czemu trafia w gusta wszystkich odbiorców. Nieobca mu jest również produkcja muzyczna. Fantastycznie odnajduje się także na weselach, kreując jako DJ na wesele niepowtarzalną oprawę muzyczną.

Damian jest DJ’em kreatywnym, którego zaletą jest obserwowanie parkietu oraz dopasowywanie się do oczekiwań klientów. Jego sety zawsze przepełnione są pozytywną energią i oryginalnością. Nienaganna aparycja oraz wysoka kultura osobista sprawiają, że imprezy które prowadzi zawsze pozostają na wysokim poziomie. Jego mottem jest – „DJ bawi się i czerpie radość z bycia wraz z gośćmi dla których gra”.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI