Andrzej • Fokus Group 🥇 DJ na Wesele Śląsk, Katowice, Kraków, Wrocław
Home Artyści Andrzej

Andrzej

„Music is the mediator between the spiritual and the sensual life”

Andrzej to wyjątkowy DJ na imprezę. Jego priorytetem jest przede wszystkim jakość, którą stawia na pierwszym miejscu. Ogromny profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że każda impreza z jego udziałem przechodzi do historii jako jedna z najlepszych w życiu jej uczestników. Jego muzyczna kariera jako DJ-a na wesele rozpoczęła się od silnego wpływu muzyki house. To ona ukształtowała go artystycznie i dała początek jego muzycznej karierze, którą rozpoczął w późnych latach 90-tych. Ten utalentowany DJ na imprezę współpracował z tak wybitnymi artystami, jak chociażby Bad Boy Bill, Tocadisco, Funkagenda, Daddyʼs Groove, Vinylshakerz, Steve Murano i wielu innych.

bio

Zwieńczeniem jego muzycznych inspiracji była rezydentura w klubie HigWay w Oświęcimiu jako czołowego DJ-aa na imprezę. To właśnie ta współpraca otworzyła przed nim nowe możliwości kariery w zawodzie DJ-a na wesele. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, mistrzowskiemu warsztatowi dziś jest jednym z najlepszych DJ-ów na imprezę w Polsce.

Do ogromnych sukcesów Andrzeja niewątpliwie należy zaliczyć współpracę podczas pierwszej edycji Szkoły DJ-ów, gdzie był jednym z najlepszych wykładowców. Fantastyczne zaplecze techniczne, mistrzowskie umiejętności oraz prawdziwa wirtuozeria sprawiły, że jest jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów na imprezę. Nie tylko w kraju, ale i za granicą. Ogromne sukcesy w branży muzycznej sprawiły, że Andrzej w 2008 roku jako delegat Fundacji „Równe Szanse” miał okazję prowadzić bankiet w Grand Hotelu w Sopocie z okazji 40-tych urodzin Dariusza Michalczewskiego. Prowadził również wiele ekskluzywnych gali, bankietów oraz balów, współpracując z takimi gwiazdami muzycznymi jak Norbi, Lady Pank, Kult, Pezet oraz wielu, wielu innych.

W 2009 roku dał się poznać jako nowa twarz brytyjskiej sceny tanecznej, gdzie spędził wiele lat, wciąż kreując swoją karierę. Podczas swojego pobytu w Wielkiej Brytanii, zyskał dużą popularność w znanych i popularnych klubach angielskiej społeczności. Współpracując z radiem BCfm, prowadził autorską audycję skierowaną dla Brytyjskiej Polonii. Po powrocie do kraju, w roku 2014 nadal rozwija swoją pasję, kontynuując swą muzyczną podróż. Kreuje nowe trendy muzyczne jako DJ na wesele, zachwycając niebanalnym stylem i kunsztem artystycznym. Urzekające aranże w wykonaniu Andrzeja zapewniają wszystkim uczestnikom imprezy niezapomniane wrażenia artystyczne. Andrzej doskonale odnajduje się w klimatach zamkniętych imprez. Wesela z Jego udziałem są zawsze niepowtarzalnym wydarzeniem, bez precedensu.

Przez 17 lat swojej kariery miał okazję zaprezentować się w każdej części Polski oraz Europy, kierując się zasadą, że dobry DJ jest wyznacznikiem stylu, wykreował swoją niebanalną technikę, wciąż doskonaląc swoje umiejętności.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami


ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI