Przemek


Cześć! Jestem Przemek. Od ponad 10 lat mam przyjemność bawić się z ludźmi przy ich ulubionej muzyce. Jestem młodym energicznym i dobrze prezentującym się weselnym DJem. Doświadczenie muzyczne zebrałem grając kilkaset imprez jako DJ w różnych klubach z muzyką lat 70s, 80s, 90s i nowoczesną, oraz na imprezach okolicznościowych. Nauczyłem się szybko odczytywać ludzi i dobierać dla nich utwory tak by doskonale się bawili. Tylko nieliczni DJe weselni mogą pochwalić się tak różnorodnym doświadczeniem muzycznym. Poprzez stare polskie przeboje, muzykę rockową i disco-polo, aż po hity dawnych lat i nowoczesne POP'owo-klubowe klimaty. Nie mam z góry ustalonej playlisty gdyż obserwuję i gram dla ludzi.
Wesela prowadzę zgodnie z tradycjami weselnymi chociaż nadaję tym imprezom dużo świeżości i nowoczesności. Animacje, wspólne tańce i kreatywne zabawy oprawione najlepszą muzyczną mieszanką to mój przepis na niepowtarzalne wesele.
Jeśli oczekujesz wesela z klasą, bez żenujących konkursów i sprośnych żartów, jednak z dużą dawką humoru oraz wspólnej zabawy - znalazłeś odpowiednią osobę! DJa i Animatora z zamiłowania, tryskającego energią i z pasją podchodzącego do swojej pracy.