Paweł


Nigdy nie potrafiłem usiedzieć na miejscu. Dlatego właśnie to muzyka i sport są moimi głównymi pasjami. Jak nie biegam za piłką to skaczę za konsoletą. Jestem optymistą pełnym wigoru, bardzo pozytywnym i zawsze uśmiechniętym.

Samą muzyką zajmuję się roku 2011-tego. Swoje pierwsze kroki związane z DJ-ką stawiałem w niewielkim, częstochowskim klubie studenckim “Rywal”. To właśnie tam nauczyłem się podstaw. Później zaczęły pojawiać się pierwsze zlecenia osiemnastkowe, z początku najczęściej u znajomych. Podpatrywany przez gości zapraszany byłem na wiele innych wydarzeń. Zlecenia takie jak imprezy okolicznościowe, jubileusze, dyskoteki szkolne, komersy, wesela stały się stałą częścią mojego weekendowego rozkładu zajęć. W moim mieście wraz ze znajomymi i z Władzami Miasta organizowaliśmy własne, niewielkie imprezy plenerowe, na które przychodziły setki, często tysiące osób. Pod kątem konferansjerskim obsługiwałem wiele eventów plenerowych i nie tylko.

Co ciekawe nigdy nie miałem większej ochoty zostać Dj-em klubowym. Od zawsze bardziej kręciły mnie innego typu imprezy. W klubie nie wyłączysz muzyki i nie porozmawiasz z gośćmi, nie zorganizujesz fajnej zabawy, granie tam jest zupełnie inne. Nawet repertuar muzyczny zawsze będzie dużo węższy niż np. na imprezie osiemnastkowej. Dlatego też granie klubowe, mimo ogromnej sympatii do granej tam muzyki, nigdy nie sprawiało mi takiej satysfakcji jak inne imprezy.